KONST / Litografier / Färglitografi 14677076
nr 1467 7076
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Signerad. Färglitografi, bildmått: 58x76, yttermått inklusive ram: 73x91 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:01:25
500 kr